O FIRMIE

PPHU Alinex Alina Klimczak

Nasza firma, produkująca filtry do mleka, istnieje od 1990 roku i jest jednym z wiodących w Polsce w branży. Specjalizujemy się w produkcji filtrów do wszystkich typów dojarek. Nasze produkty posiadają certyfikat dopuszczenia do kontaktu z żywnością oraz wysokie parametry filtracji. Zajmujemy się również kompleksową obsługą rolnictwa, w zakresie zaopatrzenia producentów mleka poprzez punkty handlowe, spółdzielnie mleczarskie oraz bezpośrednią sprzedaż w firmie. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.

W naszej ofercie handlowej znajdują się: filtry do mleka, maty dezynfekcyjne do budynków inwentarskich, części do dojarek, wyroby gumowe oraz środki do higieny doju. Pośród naszych produktów znajdą Państwo również akcesoria dodatkowe, które ułatwią i uprzyjemnią pracę. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie poszerzamy nasz asortyment. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą handlową i zapraszamy do współpracy.

Można się z nami skontaktować odwiedzając naszą siedzibę, telefonicznie bądź mailowo. Po szczegóły zapraszamy do zakładki kontakt.