TORBA NA TABLICE ADR

Torba na tablice ADR to produkt wykonany ze 100% poliestru pokrytego PCV,  dzięki czemu jest wodoodporny i łatwy w utrzymaniu czystości – konserwacji.

Pokrowiec przeznaczono do przenoszenia i przechowywania wszystkich tablic ADR o wymiarach 30 x 40 cm. Przechowywanie w jednym miejscu zmniejsza ryzyko dekompletacji.

Torba posiada trzy przegródki – kieszenie – umożliwiające utrzymanie porządku w przechowywanych i stosowanych tablicach ADR. Dzięki temu można szybko wybrać odpowiedni komplet tablic, w zależności od przewożonego ładunku. Zastosowanie przegródek minimalizuje rónież niszczenie się tablic.

torba na kpl tablic ADR
torba na kpl tablic ADR

Dodatkowo, torbę zapina się na tzw. rzep, co pozwala na jej szybkie otwarcie i zamknięcie.

Rączkę produktu stworzono z tego samego materiału, co resztę torby. Charakteryzuje ją również odporność na wilgoć i zabrudzenia. Dzięki wygodnemu uchwytowi, kierowca może wygodnie przenieść potrzebne tablice, np. z kabiny do naczepy ciągnika, aby ją odpowiednio oznakować.

Jakość wykonania oraz zastosowany materiał pozwalają użytkować produkt – torby na tablice ADR – przez wiele lat, co ułatwi pracę kierowcy i uporządkuje jego miejsce pracy.